Mira Şeniz Erten ile Babam Dedem ve Ben

Tarih : 17-18 Haziran Cumartesi – Pazar
Online – Zoom
Ücret : 1450 TL + kdv

Mira Şeniz Erten ile Babam Dedem ve Ben

Baba, hayatımızdaki en önemli ikinci kişidir. Annemiz bize  hayat verir. Genellikle bizi destekleyen kişidir. Baba ise sadece destekleyen değil, genellikle daha zor deneyimlerle baş eden taraftır. Yani anne hayatı, baba dünyayı temsil eder. Ve dünya sadece destekleyici değildir. 

 Babamızı kalbimize büyük bir evetle alabilmek belki de  öfkeli kadınların sayısının çok  yüksek olduğu bu topraklarda sizin için de epey  zordu. 

Babam, dedem ve ben atölyesi sizi, anne, baba ve ikisi arasında sıkışıp kalmış çocuk üçgeninden çıkarıp her ikisine de yüreğinizi huzurla açabildiğiniz bir düzleme taşımak için tasarlandı. Çünkü bu dönüşüm kişinin yaşamın zorluklarıyla ve dünyanın meydan okumalarıyla daha kolay baş etmesini, işinde daha çok tatmin olmasını, daha güçlü ve köklenmiş hissetmesini, ve mutlu, tatmin olmuş hissettiği bir ilişki kurmasını derinden etkiler. 

Atölyede,  anne ve babamızla olan ilişkimize olduğu kadar, baba dedemiz ve onun babası ile olan geçmişe de bakıyoruz. 

 İÇERİK:

 🔹Aile diziminin temel prensipleri 
🔹Erkek kökü nedir? Neden önemlidir? Hayatta hangi alanlarla ilişkilidir?
🔹Vicdan ve suçluluk kavramlarını
🔹Babamızla, dedelerimizle ilişkimizin, onlardan bize aktarılanların hayatımıza yansımaları, etkileri: 🔹Partnerimizle ilişkimiz, işimiz ve partnerimizle ilişkimiz ve yaşamın akışındaki zorluklar
🔹Ve pratikler, uygulamalar, iki ana çalışma

 Atölye, cumartesi ve pazar günlerinde, saat 13:30-17:30 saatleri arasında yapılır.