Annem ve Ben – Devani Dilek Yıldız

Annem ve Ben Kampı - Devani Dilek Yıldız

Program

  • VAROLUŞ ENERJİMİZİN,
  • KENDİ DEĞERİMİZLE BAĞ KURABİLMENİN,
  • YAKIN İLİŞKİLERİMİZDE YAKINLAŞABİLME VE SÜRDÜREBİLMENİN,
  • YAŞAMDA VARLIĞIMIZI BESLEYECEK KAYNAKLARIN ,
  • PARA VE BOLLUĞU YAŞAMIMIZA ÇEKME KAPASİTEMİZİN
ANNEMİZLE OLAN DERİNDEKİ İLİŞKİ DİNAMİKLERİNE BAĞLI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Yaşamımızda en derin, ilk ve en önemli bağı annemizle kurarız. Bedenimizdeki her hücre ondan önceki kuşaklar üzerinden annemizle gelmiştir, tıpkı babamızla olduğu gibi.  Annemizle bağımız eksik ve yaralı ise, yaşamımızdaki anlam, kendimize verdiğimiz değer ve sevgi de eksik ve yaralı olur. Bir çocuk olarak, annemizin varlığının mevcudiyetini burada ve bizimle hissedemezsek, varoluşla ve yaşam enerjimizle de  bağımızı büyük oranda kesmiş oluruz.

İşte bu en temel yaşamsal nedenler ve öneminden ötürü, online ve yüzyüze inzivadan oluşan yaklaşık 5 gün boyunca sadece annemizle olan  ilişkimize bakmak için alan açıyor olacağız. Aile Dizimi, Gestalt, İkili- üçlü egzersizler, Dans, Resim, Bioenerjetik egzersizler (pulsation) gibi yöntemleri araç olarak kullanacağımız, derin farkındalık ve dönüşüm getirebilecek, meditatif bir alana ve sevgiye açılıyor olacağız. Haydi gelin birlikte dönüştürücü ve besleyici bir yolculuğa çıkalım.

Program Akışı

6 Haziran Salı 20:30- 22:45 online buluşma
Kamp Tarihi:  8-11 Haziran Perşembe – Cuma – Cumartesi – Pazar 10:00 – 22:00
Kamp yeri : Healing Retreat – İstanbul-Beykoz

KAMP SONRASI ONLİNE BULUŞMA TARİHİ (SORULAR, CEVAPLAR, DESTEK BULUŞMASI ) :
14 Haziran 20:30- 22.45
 

Ücret : 
Konaklama Hariç Ücret : 4650 TL + KDV
Oda tercihine göre (2-3-4 kişilik) konaklama ücretleri değişiyor. Kayıt olduktan sonra gelen form üzerinden konaklama tercihinizi yapabilirsiniz.

Konaklama Ücretleri (3 gece için): 

Duş & Tuvalet içinde olan odalar
 
Tek kişilik oda7.350TL
İki kişilik oda4.750TL
Üç kişilik oda4.150TL
Dört kişilik oda3.550TL
  
Duş & Tuvalet ortak alanda olan odalar
 
Dört kişilik oda2.550TL

Annem ve Ben Kampı - Healing Retreat - İstanbul/Beykoz

Ücrete dahil olanlar

  • 3 gece 4 gün
  • Konaklama ücreti dahil değil
  • 4650 TL + KDV
Kredi kartı ile ödeme yapmak için tıklayınız

DEVANİ DİLEK YILDIZ

Devani bir sannyasin ismi ve Sannyas hayatın gerçeğini, kendi özünü bulmak için çıkılan içsel yolculuk demek. Devani kendi gerçeğini bulmaya ve kendi yaralarını sarmaya tutkuyla bağlı ve çok uzun yıllardır yolda olan bir yolcu. Daha farkındalıklı, daha sevgi, şefkat ve kabulun olduğu bir yeri tutkuyla arayan ve deneyimleyen ve paylaştıkça daha çok öğrenen bir yolcu.

18 yıldır Svagito’yla devam eden yolculuğunun ilk 8 yılının neredeyse çoğunu, dünyanın her yerine onunla birlikte seyahat ederek Aile Dizimi, Danışmanlığın Zen Yolu, Travma, Pulsation gibi terapistlik eğitimlerinde baş asistanlık yaparak geçirmiştir. Son 10 yıldır Svagito’nun Aile Dizimi Uzmanlığı ve İnsanlarla Çalışmak eğitimlerinde onunla birlikte eğitmen olarak çalışmaktadır.

Learning Love Enstitüsü’nün kurucuları olan Krishnananda & Amana’nın yetiştirdiği Türkiye’deki sertifikalı tek Learning Love Eğitmenidir ve uzun yıllardır onların yurt dışı eğitimlerinde terapist eğitmen olarak çalışmaktadır. Terapi dünyasında aile diziminin kurucusu olarak büyük bir çığır açan Bert Hellinger’den uzun süreli ileri düzey eğitimler alma ve kendisi ile uzun yıllar çalışma şansına sahip olmuştur. Pulsation / Bioenerjetik uygulayıcısı olmak için İtalya’da 3 yıllık bir eğitim ve proseslerden geçmiştir. Dr. Peter Levine’in, Somatic Experience Practitioner, Travma terapisi konusundaki 3 yıllık eğitimini de Almanya’da tamamlamıştır.

1998 yılından beri insanlarla çalışan Devani Dilek Yıldız, meditasyonun öneminin anlaşılması için 2008 yılında, Türkiye’de Meditasyona Davet hareketini başlatmış ve zaman buldukça meditasyon ile ilgili eğitimler de vermiştir.  Çeşitli alanlarda verdiği eğitimler ve seminerler, grup çalışmaları liderliği ve süpervizyonların yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerde bireysel ve çift seansları da veren Devani aynı zamanda Finlandiya’da Dünyanın en iyi Eğitim Uygulamaları alanında ilk 3’e seçilen, ParkTarabya Anaokulu’nun da kurucu ortağıdır ve 21 yıl boyunca danışmanlığını yapmıştır.

Devani için tüm yöntemlerin ötesinde şefkatli, meditatif ve farkındalıklı bir alanla yaklaşmak önceliklidir.