Mar Barosso ile İlişkileri Keşfetmek

Bodynamic – İlişkileri Keşfetmek

Sizi, Türkiye’de yapacağımız bu dört günlük atölye çalışmasında, kalbinizi geri kazanmak ve aşkı daha ayakları yere basan bir bakış açısıyla yeniden tanımlamak için derin bir yolculuk yapmaya davet ediyoruz.

Çocukluğumuzdan itibaren hepimiz  “aşk” kavramı ile ilgili farklı deneyimler yaşarız. Ve yaşadığımız hayal kırıklıkları, çoğunlukla kalplerimiz kırılmış ve sanki parçaları kaybolmuş ya da taşa dönüşmüş gibi bir his içerisinde bırakır bizleri.

Aynı şekilde, cinselliğin öğrenildiği yıllarda da toplumun yönlendirmeleri çok baskındır. Genellikle kalbimiz ile cinselliğimiz arasındaki bağ kurma yeteneğimizin gelişmesi için pek destek bulamayız. 

Bodynamic, Türkiye’de de hızla büyümeye başlayan dünyanın en büyük beden odaklı psikoloji okulu. Ve simdi de aşk, sevgi, cinsellik kavramlarının beraber var olmaya çalıştığı bu karmaşık araziye ışık tutan bu muhteşem atölyeyi ilk defa ülkemizde huzurlarınıza sunuyor:

Bodynamic Aracılığı ile İlişkileri Keşftetmek

Bu derin atölyede islenecek olan ana konular:

*Duygusal Özgürleşme:* Ask ve cinsellik konularının etrafındaki duygusal şartlanmaları nasıl ortaya çıkarabileceğinizi ve serbest bırakabileceğinizi öğrenin

*Kas Hafızasının şifalanması:*Bodynamic teknikleri ile eski şartlandırılmaların kırılmasını ve yeni öğretilerin nasıl bedende kalıcı hale geldiğini keşfedin.

*Otantik Bağlantı:* Sevginin, aşkın ne olduğunu; gerçekçi, somut bir şekilde öğrenin, ilişkilere kalbinize uyumlu bir şekilde yaklaşmayı öğrenin.

Sınırlı sayıda yer mevcut!

Yerinizi bugün ayırtın bu karışık arazide yolunuzu bulmayı öğrenmek için Bodynamic’in paha biçilmez araçlarıyla donatın.

Katılmak için aşağıdaki formu dondurabilirsiniz. Ücret ve diğer detaylar formda belirtilmiştir.

Tarih : 11-14 Temmuz 2024
Yer : Istanbul Reatreat – Beykoz
Ücret : Konaklamasız katılım 295 Euro + kdv
Konaklamalı Katlımı 395 Euro + kdv