Aile Dizimi – İlişkiler

Aile Dizimi -İLİŞKİLER - Devani Dilek Yıldız

Devani Dilek Yıldız ile İzmir’de Aile Dizimi – İlişkiler Kampı

17-19 Haziran Aile Dizimi İLİŞKİLER – İzmir

Program

Bu grup çalışması; Eş, sevgili pozisyonunda bir ilişkide olanlar için, ilişkiyi daha rahat bir noktadan ve belki daha derin daha gerçek, daha az hayal kırıklığı olan bir yerden yaşayabilmek için yaratılmıştır.

Ya da yaşamında daha uzun ve yakın ilişki özlemini çekenler için aşkın, yakınlaşmanın önündeki engelleri  farkındalığa getirebilmek, belki zorlukları sevgiye ,kolaylığa dönüştürebilmek için oluşturulmuştur.
 
Temel olarak ilişkilere aile dizimi açılımları üzerinden bakacağımız bu kamp süresince, 
bir ilişkiye açılabilme kapasitemizi arttırmaya, kendi bireysel varoluşumuzdan akan coşkuyla ve yetişkin yanımızdan sevgiyle bağ kurabilmeye doğru bir yolculuk yapıyor olacağız. 
 
Bu yolculukta aile dizimi açılımları, ilişkileri biraz daha derinden anlamak için teoriler, bedenimi
zdeki duygu ve duyumları da dönüşüme katabilmek için yapacağımız bioenerjetik egzersizler, hareketli meditasyonlar, rehberli meditasyonlar, dans, ikili egzersizler, paylaşımlar ve  içsel araştırmalar kullanacağımız yöntemler olacak.
 
Tüm kullanılan yöntemlerin ve  her şeyin ötesinde Devani Dilek Yıldız’ ın her zaman en çok önemsediği şefkatli ve meditatif bir alanda buluşuyor olacağız.
 
Bireysel ya da çift olarak katılabilirsiniz.
 
ONLINE ÖN BULUŞMA : 15 Haziran Çarşamba /  20:00 – 22:30
İLİŞKİLER KAMPI 17-19 Haziran
ONLINE DESTEK BULUŞMASI : 23 Haziran Perşembe / 20:30 – 23:00 
 
Kamp tarihi : 17-19 Haziran 2022 / Cuma giriş – Pazar çıkış
Yer : İzmir
Ücret :  Konaklama tercihine göre 3000 – 3900 TL
 

Aile Dizimi İLİŞKİLER -

17-19 Haziran Cuma - Cumartesi - Pazar

Aile Dizimi İLİŞKİLER

  • Cuma Cumartesi Pazar 10:00 - 18:00
  • 2 gece 3 gün tam pansiyon her şey dahil - konaklama tercihine göre 3000 - 3900 TL

DEVANİ DİLEK YILDIZ

Devani bir sannyasin ismi ve Sannyas hayatın gerçeğini, kendi özünü bulmak için çıkılan içsel yolculuk demek. Devani kendi gerçeğini bulmaya ve kendi yaralarını sarmaya tutkuyla bağlı ve çok uzun yıllardır yolda olan bir yolcu. Daha farkındalıklı, daha sevgi, şefkat ve kabulun olduğu bir yeri tutkuyla arayan ve deneyimleyen ve paylaştıkça daha çok öğrenen bir yolcu.

18 yıldır Svagito’yla devam eden yolculuğunun ilk 8 yılının neredeyse çoğunu, dünyanın her yerine onunla birlikte seyahat ederek Aile Dizimi, Danışmanlığın Zen Yolu, Travma, Pulsation gibi terapistlik eğitimlerinde baş asistanlık yaparak geçirmiştir. Son 10 yıldır Svagito’nun Aile Dizimi Uzmanlığı ve İnsanlarla Çalışmak eğitimlerinde onunla birlikte eğitmen olarak çalışmaktadır.

Learning Love Enstitüsü’nün kurucuları olan Krishnananda & Amana’nın yetiştirdiği Türkiye’deki sertifikalı tek Learning Love Eğitmenidir ve uzun yıllardır onların yurt dışı eğitimlerinde terapist eğitmen olarak çalışmaktadır. Terapi dünyasında aile diziminin kurucusu olarak büyük bir çığır açan Bert Hellinger’den uzun süreli ileri düzey eğitimler alma ve kendisi ile uzun yıllar çalışma şansına sahip olmuştur. Pulsation / Bioenerjetik uygulayıcısı olmak için İtalya’da 3 yıllık bir eğitim ve proseslerden geçmiştir. Dr. Peter Levine’in, Somatic Experience Practitioner, Travma terapisi konusundaki 3 yıllık eğitimini de Almanya’da tamamlamıştır. 

1998 yılından beri insanlarla çalışan Devani Dilek Yıldız, meditasyonun öneminin anlaşılması için 2008 yılında, Türkiye’de Meditasyona Davet hareketini başlatmış ve zaman buldukça meditasyon ile ilgili eğitimler de vermiştir.  Çeşitli alanlarda verdiği eğitimler ve seminerler, grup çalışmaları liderliği ve süpervizyonların yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerde bireysel ve çift seansları da veren Devani aynı zamanda Finlandiya’da Dünyanın en iyi Eğitim Uygulamaları alanında ilk 3’e seçilen, ParkTarabya Anaokulu’nun da kurucu ortağıdır ve 21 yıl boyunca danışmanlığını yapmıştır.

Devani için tüm yöntemlerin ötesinde şefkatli, meditatif ve farkındalıklı bir alanla yaklaşmak önceliklidir.