Lisbeth Marker ile Beden Odaklı Psikoterapi ve Spiritüellik

Lisbeth Marcher ile Beden Odaklı Psikoterapi ve Spiritüellik

Lisbeth Marcher ve Malte Waagner Nielsen, Bodynamic araçları ve iç görüleri kullanarak her bireyin kişisel ruhsal yolculuğunda güçlü bir temel oluşturmalarına yardımcı olacak bir atölye sunmak için Türkiye’ye geliyorlar.

Lisbeth Bodynamic sistemi oluştururken ortaya çıkan bazı temel ilkelerin ve uygulamaların kişinin dini, kültürel veya ruhsal yönelimi ne olursa olsun, uzun süreli meditasyon yapanlar ve farklı geleneklerden öğretmenleri desteklemek için kullanabileceğini gördü.

Bu atölye çalışmasında Bodynamic sisteminin en önemli yönlerinin ve bedensel unsurların ruhsal uygulamalara nasıl entegre edileceğine odaklanacağız. Merkezlenme, topraklanma, sınırlar ve enerji yönetimi ile ilgili psikolojik ego işlevleri üzerinde çalışacağız. Odak, farklı ruhsal geleneklerde daha ileri ve derinleştirici uygulamalara açılabilmek adına eğitilip entegre edilmesi gereken bedensel egzersizler ve uygulamalar olacak.

Çeşitli rehberli pratiklerle, katılımcıların kendi bireysel süreçleri içerisinde, ruhsal gelişimlerini keşfetmeleri, araştırmaları ve aynalanmaları için bir alan yaratacağız. Ve sonunda içeriği mevcut ruhsal deneyim seviyenizi/bazınızı entegre etmeye odaklayacağız.

Tarih : 8-11 Ağustos 2024
Perşembe – Pazar 10:00 – 18:00
Ücret : 450 Euro + kdv
Yer : Bodrum Karakaya Retreat

Konaklamalı veya konaklamasız olarak katılabilirsiniz.
Konaklama ücretlerine aşağıdaki formda ulaşabilirsiniz.

Katılım için aşağıdaki formu doldurunuz

Kayıt Ol

450 Euro + kdv