EYLEM DEVİ ile VİPASSANA SESSİZLİK İNZİVASI ​

Tarih : 24-28 Nisan 2024
Yer: Istanbul Retreat – Beykoz
Ücret: Konaklama & Yemek tüm ücretler dahil
4 kişilik odada konaklamalı kişi başı 9.200 TL + kdv
3 kişilik odada konaklamalı kişi başı 11.200 TL + kdv
2 kişilik odada konaklamalı kişi başı  12.200 TL + kdv
1 kişilik odada konaklamalı 17.200 TL + kdv

Katılım için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

EYLEM DEVİ ile VİPASSANA SESSİZLİK İNZİVASI

Modernleşmiş hayatlarımızda, yaşam tempomuz ve zihinlerimiz o kadar kalabalık, hızlı ve gürültülü ki, kendimize ulaşmamız, kendi iç huzurumunuz içerisinde dinlenebilmemiz, kendi sezgilerimizin gücüne güvenebilmemiz neredeyse imkansız bir duruma geldi.

Tüm sistemimiz ( enerji bedenimiz, fiziksel bedenimiz, ruhumuz ve zihnimiz ) sanki bizim dışımızda, bizim asla yetişemeyeceğimiz bir hızla bir şeyler yapıyor. Özellikle sosyal medya sayesinde aslında bizi hiç de ilgilendirmeyen kişiler, konular ve hayatlara dahil ediyor, kararlar veriyor, taahhütler de bulunduruyor, acımasız reklamlarla aklımızı çeliyor kısacası bizi meşgul tutmak, kendimizle karşılaştırmamak için delicesine çalışıyor…

Biz de tüm bu dış etkenler sayesinde bize dayatılan şeylerin bizim için doğru olduğuna ikna olup onların peşinden koşuyoruz. Ve sonuç olarak her denediğimiz, bize vaat edilen resimden çok uzakta bir hüsranla sonuçlanıyor….

Derin dinlenmeyi deneyimlemenin en iyi ve kesin yolu, kendimize doğru o en huzurlu alana gidebilmek için fırsat yaratmak. Her şeye mola vermek. Kendi konforlu sessizliğimiz de gevşeyebilmeye müsaade etmek.

Neye ihtiyacımız olduğunu, ya da neye ihtiyacımız olmadığınız görebilmek, nasıl bir yolda gitmek istediğimizi anlamak ve sağlıklı karar alabilmemiz için gerekli olan tek şey, sadece her şeyi bir anlamda sessize alıp gevşemeye ve dinlenmeye müsaade etmektir.

’Vipassana’’ Kelime anlamı ile iç görü/ izleme demektir. Vipassana tekniği Budizm den gelir ve temelleri 2500 yıllık kadim öğretilere dayanır.

Bu inzivada ben, kendinizle buluşabilmenize yardım edecek gerekli olan alanı tutacağım.
İstanbul Healing Academy nin Beykoz da yer alan sakin, konforlu mekanında 3 öğün vejeteryan yemeklerimizle baharın en güzel zamanın da sen de bize katılmak istersen aşağıdaki kayıt detayların dan bize ulaşabilirsin.