Aneesha Dillon ile Forest Years

Aneesha Dillon ile Forest Years: Transformational Aging

Gençken, yaş aldıkça hayatımızın nasıl olacağını çok az düşünürüz.  50’li ve 60’lı yaşlarımıza geldiğimizde, vücudumuz değişmeye ve yavaşlamaya başladıkça, kırışıklıklar ortaya çıktıkça, hastalıklar baş gösterdiğinde, bizim de yaşlanma sürecinde olduğumuz gerçeği ortaya çıkar.

 “Forest Years” grubu bize hayatımızın bu sürecine merakla, bilinçli bir ilgi ve şefkatle yaklaşma şansı veriyor.  Kendimize “Yaş aldıkça benim için ne önemli olacak?” ve ben “Bundan sonraki yıllarımı nasıl geçirmek istiyorum?” sorularını soracağız.

Zarif ve keyifli bir şekilde yaş almanın ne anlama geldiğini ve bu süreçte hayatı nasıl daha neşeli ve dolu dolu yaşayacağımız konusundaki fikir ve duygularımızı gözden geçiriyor olacağız.  Hayatın bu dönemi öğrenilen hayat dersleri, yapılan hatalar ve bir ömür boyu deneyimle kazanılan bilgelik üzerine olgun bir kendini sorgulama yolculuğu olabilir

• Çalışma dili İngilizce olup Türkçe tercüme yapılacaktır.
• Bu grup hayatının bu özel dönemini keyifle geçirmek ve yeni bir pencereden bu döneme bakmak isteyen 50 yaş üzeri tüm katılımcılara açıktır.

Tarih : 13-15 Ekim
Saatler: Başlangıç 13 Ekim Cuma 10:00
Bitiş: 15 Ekim Pazar 17:00
Diğer günler çalışma saatleri : 07:00 – 23:00

Yer :  Seshane – Beykoz – İstanbul
info: pulsationturkiye@yahoo.com

Workshop ücreti: 8 Eylül’e kadar erken kayıt indirimli 285 Euro 
8 Eylül’den sonra 350 Euro

Workshop konaklamalıdır.  Eğitim ücretine ek olarak seçtiğiniz oda tipine göre konaklama ücreti eklenecektir. Konaklama ücretleri aşağıda kayıt formunda belirtilmiştir.

Aneesha Dillon

Aneesha, Neo-Reichian beden ve nefes çalışmasının meditasyonla buluşması olan Osho Pulsation’ın yaratıcısıdır. Pulsation methodundan sonra bedenin doğal zevk ve neşe kapasitesinden yola çıkarak, ruhun genişleme & dinginlik arzusunu da içeren Tantric Pulsation çalışmasını da geliştirmiştir.

İlk olarak Radix Enstitüsü’nde Charles Kelley ile Neo-Reichian eğitimi alarak başladığı yolculuğu, 1976’da Hintli mistik Osho ile tanışmak için Hindistan’a gitmesi ile devam etmiştir. Osho’nun çalışmalarıyla olan uzun süreli birlikteliği sayesinde, insanın büyümesi ve iç keşfi için Doğu ve Batı tekniklerinin benzersiz bir sentezini geliştirerek Pulsation methodu yaratmıştır.

Aneesha son 40 yılda, popüler atölye çalışmaları, eğitimleri ve bireysel seansları aracılığıyla tüm dünyada binlerce insanın yaşamının değişmesine yardımcı oldu.

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce insanı bu işi yapmaları için eğitmiş, onların kendi hayatlarını dönüştürmelerine ve insanlarla yaptıkları işlere duygusal ifade konusunda daha derin bir anlayış kazandırmalarına yardımcı olmuştur.

Dünyanın çeşitli yerlerinde eğitim ve atölye çalışmalarına halen devam etmektedir. Yayınlanmış “Tantric Pulsation” adlı bir kitabı bulunmaktadır.