Sevgi Okulu – Devani Dilek

Sevgi Okulu - Devani Dilek

”SEVGİ DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İYİLEŞTİRİCİ GÜÇTÜR!
HİÇBİR ŞEY ONDAN DAHA DERİN DEĞİLDİR.
SADECE BEDENİ DEĞİL, SADECE ZİHNİ DEĞİL, RUHU DA İYİLEŞTİRİR…
EĞER BİR KİŞİ TAM SEVEBİLSE, BÜTÜN YARALAR KAYBOLUR, O KİŞİ TAM OLUR… ”

OSHO

Devani Dilek Yıldız Işık’ın 35 yıllık kendi kişisel gelişim yolculuğu, yıllar içerisinde karşılaşıp, her birisi ile derinlemesine çalışıp özümsediği farklı ekoller ve eğitimler ve 1998 den beri insanlarla yapılan belki binlerce birebir seans ve hem kendisinin yaptığı grup çalışmaları, verdiği eğitimler, süpervizyonlar hem de Dünya’da ismi çok bilinen hocalarla beraber yapılan grup çalışmaları ve eğitim organizasyonlarından gelen engin deneyiminden harmanlanarak derlenmiş bu program;

– Aile Dizimi,
– Learning Love Enstitüsü çalışmaları ( www.learningloveinstitute.com)
– Travma iyileşme çalışmaları,
– Pulsation bioenergetic çalışmalar,
– Geştalt
  

    gibi temel yaklaşımların şefkatli ve meditatif bir alanda  birleşimidir.

Bu program teorilerin ötesinde bireysel deneyim ve “içeriden gelen kalıcı öğrenme”, yani kişinin dışarıdan gelen bilgi ile değil kendi derininden bir anlayış geliştirebilmesi, tüm hücreleriyle deneyimleyerek öğrenebilmesi için tasarlanmıştır.

    Tüm süreçte tüm çalışmalara pratikleraktif ve rehberli meditasyonlar, ikili – üçlü egzersizler, paylaşım grupları ve beden duyarlı hareketler eşlik edecektir.

PROGRAM İÇERİĞİ ; 

Program dizim pratikleri, kişisel prosesler ve içsel dönüşüme yönelik çalışmalar ve teorik bilginin harlanması şeklindedir.

 • Aile Diziminde bağ, denge, düzen… Temel bilgiler
 • Köklerden gelene açılma, alanı, kendini ve akışı hissetme pratikleri.
 • Aile diziminin bize öğrettiği şekilde; işlevsiz ve hayata hizmet etmeyen kör sevgi bağlarını fark etmek ve farkındalıklı sevgiye ve akışa dönüştürebilmek
 •  Aile Dizimini destekleyici ritüeller
 •  Learning Love çalışmalarının bize öğrettiği şekilde; Utanç, İzolasyon, Korku, Acı, Yas, Terk Edilme gibi kişisel yaralarımızı fark etmek, kendimizi sarmayı ve iyileştirmeyi öğrenmek 
 • Sınır koyabilmeyi öğrenmek
 • İlişkileri anlamak, yakın ilişkilerimizde kendimizi daha derin açabilmek, uzun ve sağlıklı ilişkiler kurabilme kapasitemizi ortaya çıkarabilmek
 • Var olduğumuz halimize şefkatle açılmak ve daha derin bir şekilde kendi öz gerçeğimizden hareket edebilmek ve en yüksek potansiyelimize, yaratıcılığımızla bağ kurmak
 • Kendimizi sevme ve kendimize şefkatli olma kapasitemizi geliştirebilmek 
 • Tüm süreç birebir/canlı grup çalışmalarının online canlı buluşmalarla kombine edilmesi şeklindedir.

KİMLER KATILMALI; 

 • Yaşamınızda sevgi, yaratıcılık, yaşam enerjisi gibi konularda daha yüksek potansiyelinize erişmek istiyorsanız.
 • Atölyelere, eğitimlere gidiyorum, bir şeyler değişmeye başlar gibi oluyor ama sonra yalnız ve desteksiz kalıyorum, ilerleyemediğimi hissediyorum diyorsanız.
 • İnsanlarla zaten çalışan bir iş yapıyor ve aile dizimi ya da bu eğitimin katacağı diğer metot ve deneyimleri de yaptığınız işe harmanlayarak gücünüzü arttırmak istiyorsanız.
 • Aile Dizimi eğitimleri aldınız ama uygulamakta zorlanmalarınız oluyor hem danışanınızı daha iyi anlamaya hem de daha sağlam bir zemine kendinizi taşımaya ihtiyaç duyuyorsanız
 • Kendi öz gerçeğinizi yaşamakla ilgili özleminiz varsa.
 •  Yaşamınızda bireysel olarak derin bir dönüşüme ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Daha derin, daha doyumlu, daha siz olduğunuz ilişkilere ve arkadaşlıklara özlem duyuyorsanız
 • Kendinizi sevmeye, yaşamınızda daha kolay ve sevgiyle akmaya doğru bir yolculuğa ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız.

EĞİTİM SÜRESİ: 

8 aya yayılmış buluşmalar şeklinde sürecek bu program; 168 saat canlı grup çalışması ve 60 saat canlı online buluşma olmak üzere toplam 228 saatten oluşmaktadır.. 6 günlük inziva proğramı toplam 60 saat olup, bu süreye dahil değildir ve isteğe bağlı katılım mümkündür.

   Seçmeli olarak yararlanabileceğiniz bu eğitim için tasarlanmış farklı destek programları ve süreleri de  bu süreye dahil değildir.

SERTİFİKA:
İnziva ve bütün proğramı tamamlayanlara, bu eğitimi tamamladığınıza  dair sertifika Üniversite onaylı olarak Devani Dilek Yıldız Işık ve Istanbul Healing Academy tarafından verilecektir.

   NOT: Programı tamamlayanlar Devani Dilek Yıldız’ın verdiği diğer eğitim programlarında, inziva ve grup çalışmalarında asistanlık yapıp deneyim arttırma ve derinleşme, şansına sahip olacaktır.

ÜCRET:
Nakit  1250 usd – 23200 TL ( Aylık 2900TL)

Taksitle 1500 usd – 6 taksit (aylık 250 usd)


ücrete 6 günlük inziva dahil değildir. İnziva tarih ve ücreti daha sonra açıklanacaktır. Katılım zorunlu değildir. İsteğe bağlı katılım mümkündür.

Her ay hafta sonu yüz yüze yapılacak tarihler:

26-27 Kasım

24-25 Aralık

14-15 Ocak

25-26 Şubat 

25-26 Mart

22-23 Nisan 

27-28 Mayıs

17-18 Haziran 

Hafta içi online yapılacak çalışmalar Perşembe akşamları olacak.

Programa katılım için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Yukardaki formu doldurmakta teknik bir sorun yaşarsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Yinede sorun yaşarsanız info@istanbulhealingacademy.com adresine cevapları mail atabilirsiniz.