Sevgi Okulu

Devani Dilek ile Sevgi Okulu

”SEVGİ DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İYİLEŞTİRİCİ GÜÇTÜR! HİÇBİR ŞEY ONDAN DAHA DERİN DEĞİLDİR. SADECE BEDENİ DEĞİL, SADECE ZİHNİ DEĞİL, RUHU DA İYİLEŞTİRİR… EĞER BİR KİŞİ TAM SEVEBİLSE, BÜTÜN YARALAR KAYBOLUR, O KİŞİ TAM OLUR… ”

OSHO

Yüz yüze Eğitim + Online Buluşmalar + Yüz yüze İnziva

5 aya yayılmış buluşmalar şeklinde sürecek bu program; 168 saat canlı grup çalışması
ve 60 saat canlı online buluşma
 olmak üzere toplam 228 saatten oluşmaktadır. 
6 günlük inziva proğramı toplam 60 saat olup, bu süreye dahil değildir ve isteğe bağlı katılım mümkündür.
Başlangıç tarihi : 3 Kasım 2023 Cuma 

Sevgi Okulu

Devani Dilek Yıldız Işık’ın 35 yıllık kendi kişisel gelişim yolculuğu, yıllar içerisinde karşılaşıp, her birisi ile derinlemesine çalışıp özümsediği farklı ekoller ve eğitimler ve 1998 den beri insanlarla yapılan belki binlerce birebir seans ve hem kendisinin yaptığı grup çalışmaları, verdiği eğitimler, süpervizyonlar hem de Dünya’da ismi çok bilinen hocalarla beraber yapılan grup çalışmaları ve eğitim organizasyonlarından gelen engin deneyiminden harmanlanarak derlenmiş bu program;

– Aile Dizimi,
– Learning Love Enstitüsü çalışmaları ( www.learningloveinstitute.com)
– Travma iyileşme çalışmaları,
– Pulsation bioenergetic çalışmalar,
– Geştalt
  

    gibi temel yaklaşımların şefkatli ve meditatif bir alanda  birleşimidir.

Bu program teorilerin ötesinde bireysel deneyim ve “içeriden gelen kalıcı öğrenme”, yani kişinin dışarıdan gelen bilgi ile değil kendi derininden bir anlayış geliştirebilmesi, tüm hücreleriyle deneyimleyerek öğrenebilmesi için tasarlanmıştır.

    Tüm süreçte tüm çalışmalara pratikleraktif ve rehberli meditasyonlar, ikili – üçlü egzersizler, paylaşım grupları ve beden duyarlı hareketler eşlik edecektir.

Sevgi Okulu Eğitim Programı İçeriği

Program dizim pratikleri, kişisel prosesler ve içsel dönüşüme yönelik çalışmalar ve teorik bilginin harlanması şeklindedir.

1 private community

Aile Dizimi

 • Aile Diziminde bağ, denge, düzen… Temel bilgiler
 • Köklerden gelene açılma, alanı, kendini ve akışı hissetme pratikleri.
 • Aile diziminin bize öğrettiği şekilde; işlevsiz ve hayata hizmet etmeyen kör sevgi bağlarını fark etmek ve farkındalıklı sevgiye ve akışa dönüştürebilmek
 •  Aile Dizimini destekleyici ritüeller
2 Bonus Flow Classes
Learning Love
 • Learning Love çalışmalarının bize öğrettiği şekilde; Utanç, İzolasyon, Korku, Acı, Yas, Terk Edilme gibi kişisel yaralarımızı fark etmek, kendimizi sarmayı ve iyileştirmeyi öğrenmek 
 • Sınır koyabilmeyi öğrenmek
Goal Icon
İlişkiler
 • İlişkileri anlamak, yakın ilişkilerimizde kendimizi daha derin açabilmek, uzun ve sağlıklı ilişkiler kurabilme kapasitemizi ortaya çıkarabilmek
Certificate Icon
Travma İyileşme
 • Var olduğumuz halimize şefkatle açılmak ve daha derin bir şekilde kendi öz gerçeğimizden hareket edebilmek ve en yüksek potansiyelimize, yaratıcılığımızla bağ kurmak
 • Kendimizi sevme ve kendimize şefkatli olma kapasitemizi geliştirebilmek 
Goal Icon
İlişkiler
 • Tüm süreç birebir/canlı grup çalışmalarının online canlı buluşmalarla kombine edilmesi şeklindedir.
Certificate Icon
Yüz yüze eğitim tarihleri

1.modül : 3-4-5 Kasım
2. modül : 1-2-3 Aralık
3.modül: 5-6-7 Ocak
4.modül : 5-6-7 Nisan 
5.modül : 7-8-9-10 Haziran 
inziva : 3-8 Ağustos

Hafta içi online çalışmalar Perşembe akşamları olacak.

ÜCRET

Peşin Ödeme

1250
 • TickCreated with Sketch. Nakit ücreti 35.000 TL
 • TickCreated with Sketch. Taksitli ödeme 5 taksit - Aylık 250 Euro
 • TickCreated with Sketch. 8 Aylık Eğitimin toplam ödemesidir.
 • TickCreated with Sketch. İnziva ücretleri dahil değildir.
Tercih Edilen

Yüz yüze inziva

6 günlük inziva proğramı toplam 60 saat olup, bu süreye dahil değildir.  
İnzivaya katlım zorunlu değildir. isteğe bağlıdır.
İnziva tarihi ve ücreti yakında açıklanacaktır.

Kimler Katılmalı;

  • Yaşamınızda sevgi, yaratıcılık, yaşam enerjisi gibi konularda daha yüksek potansiyelinize erişmek istiyorsanız.
  • Atölyelere, eğitimlere gidiyorum, bir şeyler değişmeye başlar gibi oluyor ama sonra yalnız ve desteksiz kalıyorum, ilerleyemediğimi hissediyorum diyorsanız.
  • İnsanlarla zaten çalışan bir iş yapıyor ve aile dizimi ya da bu eğitimin katacağı diğer metot ve deneyimleri de yaptığınız işe harmanlayarak gücünüzü arttırmak istiyorsanız.
  • Aile Dizimi eğitimleri aldınız ama uygulamakta zorlanmalarınız oluyor hem danışanınızı daha iyi anlamaya hem de daha sağlam bir zemine kendinizi taşımaya ihtiyaç duyuyorsanız
  • Kendi öz gerçeğinizi yaşamakla ilgili özleminiz varsa.
  •  Yaşamınızda bireysel olarak derin bir dönüşüme ihtiyaç duyuyorsanız,
  • Daha derin, daha doyumlu, daha siz olduğunuz ilişkilere ve arkadaşlıklara özlem duyuyorsanız
  • Kendinizi sevmeye, yaşamınızda daha kolay ve sevgiyle akmaya doğru bir yolculuğa ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız.
 • Asistanlık

  Guided med session Icon

  Asistanlık

  Programı tamamlayanlar Devani Dilek Yıldız'ın verdiği diğer eğitim programlarında, inziva ve grup çalışmalarında asistanlık yapıp deneyim arttırma ve derinleşme, şansına sahip olacaktır.

  Sık Sorulan Sorular

  1 veya 2 aylık yüz yüze programa katılamama durumunuzda zoom üzerinen izleyebilirsiniz.

  Sevgi okulu programı yüz yüze yapılacaktır. Sadece kaçırdığınız 1 veya 2 ayın eğitimini zoom üzerinden izleyebilirsiniz.

  7 aylık online eğitim ve 2 adet birer haftalık inzivayı tamamlayan herkes üniversite onaylı sertifikayı almaya kazanır.

  İnziva yeri ve tarihi yakında açıklanacak.

  DEVANİ DİLEK YILDIZ IŞIK

  Devani bir sannyasin ismi ve Sannyas hayatın gerçeğini, kendi özünü bulmak için çıkılan içsel yolculuk demek. Devani kendi gerçeğini bulmaya ve kendi yaralarını sarmaya tutkuyla bağlı ve çok uzun yıllardır yolda olan bir yolcu. Daha farkındalıklı, daha sevgi, şefkat ve kabulun olduğu bir yeri tutkuyla arayan ve deneyimleyen ve paylaştıkça daha çok öğrenen bir yolcu. 18 yıldır Svagito’yla devam eden yolculuğunun ilk 8 yılının neredeyse çoğunu, dünyanın her yerine onunla birlikte seyahat ederek Aile Dizimi, Danışmanlığın Zen Yolu, Travma, Pulsation gibi terapistlik eğitimlerinde baş asistanlık yaparak geçirmiştir. Son 10 yıldır Svagito’nun Aile Dizimi Uzmanlığı ve İnsanlarla Çalışmak eğitimlerinde onunla birlikte eğitmen olarak çalışmaktadır. Learning Love Enstitüsü’nün kurucuları olan Krishnananda & Amana’nın yetiştirdiği Türkiye’deki sertifikalı tek Learning Love Eğitmenidir ve uzun yıllardır onların yurt dışı eğitimlerinde terapist eğitmen olarak çalışmaktadır. Terapi dünyasında aile diziminin kurucusu olarak büyük bir çığır açan Bert Hellinger’den uzun süreli ileri düzey eğitimler alma ve kendisi ile uzun yıllar çalışma şansına sahip olmuştur. Pulsation / Bioenerjetik uygulayıcısı olmak için İtalya’da 3 yıllık bir eğitim ve proseslerden geçmiştir. Dr. Peter Levine’in, Somatic Experience Practitioner, Travma terapisi konusundaki 3 yıllık eğitimini de Almanya’da tamamlamıştır. 1998 yılından beri insanlarla çalışan Devani Dilek Yıldız, meditasyonun öneminin anlaşılması için 2008 yılında, Türkiye’de Meditasyona Davet hareketini başlatmış ve zaman buldukça meditasyon ile ilgili eğitimler de vermiştir.  Çeşitli alanlarda verdiği eğitimler ve seminerler, grup çalışmaları liderliği ve süpervizyonların yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerde bireysel ve çift seansları da veren Devani aynı zamanda Finlandiya’da Dünyanın en iyi Eğitim Uygulamaları alanında ilk 3’e seçilen, ParkTarabya Anaokulu’nun da kurucu ortağıdır ve 21 yıl boyunca danışmanlığını yapmıştır. Devani için tüm yöntemlerin ötesinde şefkatli, meditatif ve farkındalıklı bir alanla yaklaşmak önceliklidir.