Zeynep Aksoy ile Yoga Eğitmenlik Eğitimi

Zeynep Aksoy ile
Yoga Eğitmenlik Eğitimi

Yoga’yı terapi olarak nasıl uygulayabiliriz? Hareket ile zihin nasıl değişir? Kronik ağrı ve stresin etkilerini nasıl azaltabiliriz? Hayatımızı dönüştürecek doğru nefes nasıl olmalı?

Bu soruların cevaplarını yüz yüze katılacağınız yoğunlaştırılmış eğitimde bulacaksınız ve öğrendiğiniz bilgileri paylaşmaya başlayacaksınız.

Eğitimde Fasyal Yoga, Fasyal Gevşetme, Somatik Yoga, Resetleme pratikleri, Yin Yoga, Senkron Nefes ve Mindfulness Meditasyon pratikleri öğretilecek.

Bu pratikler sade ve kolay olup, akrobatik beceri veya zorlama gerektirmez. Amacımız beden farkındalığını artırmak, sensorimotor amneziden kurtulmak, sinir sistemi dengesini sağlamak ve fasya için optimal hareketi teşvik etmektir. Unutmayın, spiritüellik iyi işleyen bir sinir sisteminin sonucudur.

50 saati online olarak tamamlanması gereken modüller, ömür boyu kullanabileceğiniz pratiklerle birlikte kayıttan da sunulacaktır.

200 saat Yoga Alliance sertifikalı bu eğitimde, 150 saat yüz yüze, 50 saat online yapılacak. Yüz yüze bölümün 25 saati Zeynep Seda Uslu ile Hatha Yoga pozları ve Fasyal Yoga akışlarını içermektedir.

Eğitim Tarihleri :
1.modül Yüz yüze 15-24 Ekim 2024
2.modül Yüz yüze 6-16 Aralık 2024
3.modül Online – 50 saat

Yüz yüze modüller Bodrum Karakaya Retreat’te yapılacaktır. Konaklamalı yada konaklamasız olarak katılabilirsiniz.

Katılım için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Eğitim Ücreti :
1.erken kayıt dönemi 20 Temmuz‘a kadar
Peşin 65.000 TL + kdv
Taksitle aylık 12.900 TL + kdv  * 6 Taksit

2.erken kayıt dönemi 21 Temmuz – 30 Ağustos 
Peşin 75.000 TL + kdv
Taksitle aylık 17.900 TL + kdv * 5 Taksit

3.kayıt dönemi 27 Ağustos‘tan itibaren 
Peşin 85.000 TL + kdv
Taksitle aylık 24.900 TL + kdv * 4 Taksit

Not: İhtiyacı olanlar için belli oranlarda konaklama ve eğitim bursu kontenjanı ayrıldı. Başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Konaklama – Yemek Ücretleri :
Eğitime konaklamalı veya konaklamasız olarak katılabilirsiniz.
Konaklama ücretleri seçtiğiniz oda tipine göre değişmektedir. Farklı konaklama ücretleri aşağıdaki formda belirtilmiştir.