Living Your Design – Human Design

Living Your Design - Human Design

Living Your Design eğitimi, Human Design – İnsan Tasarımı Sisteminde profesyonel olarak ilerlemek isteyen herkesin ihtiyaç duyduğu ‘Genel Eğitim  olarak adlandırılan modülden ilkidir.

Düşünün ki doğduğunuz anın aslında size verilen en büyük hediye olmasının dışında, hayatı kullanma klavuzu olarak kullanabileceğiniz bir sisteme anahtar olduğunu! İşte bu anahtarla Human Design Sistemine giriş yapabilirsiniz. Sadece doğum anınızın ( tarih, saat, yer ) bilgileriyle…

Hepimizin bu dünyaya kendi eşsiz ve benzersiz doğamız ve yapımızla, genetik olarak tasarlanmış bir natura ile geldik. İşte Human Design (İnsan Tasarımı) bu eşsiz ve benzersiz kişiye özel karakter yapısını açıklayan bilimsel bir sistemdir.

Bu sistemin çıkış noktası ” Nötrino” adı verilen atom altı parçacıklara dayanır. Bir çok dinde ” İlahi Enerji” (Nur) olarak anlatılan Nötrinolar, ışık hızına yakın bir hıza sahip, elektriksel yükü sıfır, maddelerin içinden neredeyse hiç etkileşmeden geçebilen, %70’i Güneş’ten, diğer % 30’u diğer yıldızlardan ve az bir miktar da Jüpiter’den yayılan parçacıklardır. Dünya yüzeyine, güneş ışınlarının dik olarak geldiği her bir cm² ye saniyede yaklaşık 65 milyar nötrino ulaşır. Bu ufak kozmik haberciler her an nesnelerin, canlıların, hatta dünyanın içinden geçip giderler. Bilim adamlarına göre nötrinoların az da olsa bir kütlesi bulunur. Bu kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde nötrinolar, hem bilgi taşırlar, hem de her türlü atomik bariyerden hiçbir mukavemetle karşılaşmadan kolaylıkla geçebilirler.

”Yıldızların Nefesi” denilen nötrinonun insanoğlu üzerindeki genetik etkisinden yola çıkan Human Design Sistemi, kadim Astrolojik verilerin yanısıra, Çin I-Ching’i, Hindu-Brahman Çakra Sistemi, Kabala Öğretisinin Yaşam Ağacı, Kuantum Mekanikleri, Astronomi, Genetik ve Biokimyanın sentezinden oluşmuştur.

Human Design Sistemi, doğduğunuz yerde ve anda gökyüzündeki gezegen konumlarını belirleyerek, doğum anından önceki 88 derecelik solar hareketi de kapsayan astrolojik bir hesaplama ile I-Ching’in 64 Heksagramı aracılığıyla Mandala Çarkı Üzerinde, yaşam tablomuzu oluşturur.

Tıpkı DNA’mızın 64 kodonu gibi, Yaşam Tablosu’nun bu 64 Heksagramı, doğum anınızda belirlenmiş gezegen konum hesaplamalarıyla aktifleşen ve harita üzerinde renklerle tanımlanan Kapılarve varsa, karşılıklı olan kapıların alışverişiyle oluşan Kanallar ve Kanallarla aktifleşen 9 adet Merkez üzerinden haritalandırılarak size özel kişilik genetiğinizi oluşturur ve diğer kadim öğretilerin de yardımıyla asıl olan ”Özü” yorumsuz olarak kişiye sergiler.

 

 

Human Design Eğitimi  – Online Living Your Design Eğitimi

Uluslarası geçerliliğe sahip (IHDS) Human Design Okulu’ nun ilk eğitimi Living Your Design, International Human Design School BG5 Analiz uzmanı ve Living Your Design Rehberi Ceyda Tekimay Latrous’un vereceği Living Your Design Eğitimi,

8 hafta sürecek olan online eğitim, haftada bir gün olacaktır. 

Konularımız; 
Human Design a giriş,
RaUruHu ve Human Design Tarihi 
Human Design ın içeriği nedir 
Nötrinolar ve bizlere etkileri
Haritalama nasıl oluşur ?
Doğum mührü ve Doğum öncesi mührü nedir ? 
9 merkez tipleri ve tarihleri nedir ? 
9 merkez özellikleri (her merkez ayrı ayrı fonksiyonlarıyla işlenir.) Definition- Tanımlamalar ve çeşitleri 
Strateji nedir ?( Her strateji ayrı ayrı işlenir)
Otorite nedir? (Her otorite ayrı ayrı işlenir) 
Tip Bilgisi 
Ve dört tip ayrı ayrı işlenerek birbirleriyle etkileşimi anlatılır.
Bitirme ödevi tamamlanır.

Living Your Design - Human Design

Ceyda Latrous
5150 TL +KDV
  • Nakit ödeme 5150 TL
  • Ceyda Latrous ile canlı dersler

Living Your Design - Human Design

Ceyda Latrous
$ 350 +KDV
  • Nakit ödeme 350 USD
  • Ceyda Latrous ile canlı dersler

Ceyda Tekimay Latrous 
Human Design Sistemi Sertifikalı Profesyonel (IHDS) ceydaihd

Ceyda Tekimay Latrous
2/4 Dalak Otoriteli Enerji Projektörü

Maya Akademi Kişisel Gelişim Hizmetleri’nin kurucusu ve yöneticisi olan Ceyda Latrous, Ekonometri üzerine lisans yapsada, yaratıcılık yönünü sergileyebileceği reklam sektöründe şirket açarak Proje Yöneticiliği ve Reklam Yazarlığı yaptı ve Müjdat Gezen Sanat Okulu Actor Studio’yu tamamlayıp ve tiyatro/televizyon alanlarında bir süre profesyonel oyuncu olarak çalışmıştır. Ayrıca senaryo yazarlığı ve kısa metraj film çalışmaları yapan Latrous, İsviçre’de yüksek lisans eğitimine gittiği zamanda ve Tayland, Singapur’da yaşadığı on senelik dönemde birçok spiritüel eğitim (I-Ching, Reiki, Deeksha, Mindfulness, NLP) almıştır. 

 

2013 yılında başladığı “Uluslararası Human Design Okulu” bünyesinde eğitimlerini tamamlayarak IHDS sertifikalı, uluslararası “Human Design Rehberi” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı okulda, Human Design iş modülü olan “BG5 İş Kariyer Analizi” eğitimini de tamamlamıştır. Human Design Çocuk Gelişim Analiz Uzmanlığı’nı tamamlayıp ve halen  Human Design PTL – Professionel Training Level- Profesyonel Analiz Eğitimi üzerine eğitimlerine devam etmektedir. Ceyda Tekimay Latrous aynı zamanda Holoterapi Nefes Terapisi ve Yetişkin & Çocuk Nefes Teknikleri üzerine de eğitim almış ve bu alanlarda da çalışmalarına devam etmektedir.

Human Design Sistemi, doğduğunuz yerde ve anda gökyüzündeki gezegen konumlarını belirleyerek, doğum anından önceki 88 derecelik solar hareketi de kapsayan astrolojik bir hesaplama ile I-Ching’in 64 Heksagramı aracılığıyla Mandala Çarkı Üzerinde, yaşam tablomuzu oluşturur.

Tıpkı DNA’mızın 64 kodunu gibi, Yaşam Tablosu’nun bu 64 Heksagramı, doğum anınızda belirlenmiş gezegen konum hesaplamalarıyla aktifleşen ve harita üzerinde renklerle tanımlanan Kapılar ve varsa, karşılıklı olan kapıların alışverişiyle oluşan Kanallar ve Kanallarla aktifleşen 9 adet Merkez üzerinden haritalandırılarak size özel kişilik genetiğinizi oluşturur ve diğer kadim öğretilerin de yardımıyla asıl olan ”Özü” yorumsuz olarak kişiye sergiler.

Human Design ile kişilik özelliklerimizi öğrenirken sadece iyi yönleri değil, bizi engelleyen, kişiliğimizin olumsuz yönlerini de görmek mümkündür. Ancak Human Design aynı zamanda bu olumsuz ve bizi sınırlandıran yönlerimizi nasıl bertaraf edeceğimizi de açıklar. Bize eşsiz bir tasarımımız olduğunu ve bu dünyada tamamlamamız gereken belirli bir misyonumuz olduğunu anlatır. Genetik matrisimizde bireysel farklılıklarımız için sonsuz olasılıklar mevcuttur.

İnsanoğlunun milyonlarca varyasyonu vardır ve hepimizin bu kendine has doğasını ortaya koyup, parlatabileceği bir stratejisi olmalıdır.

DNA’mızın 64 kodonu gibi, HUMAN DESIGN Yaşam Tablosunun 64 Heksagramı, doğum anınızda belirlenmiş gezegen konum hesaplamalarıyla aktifleşen ve harita üzerinde renklerle tanımlanan Kapılar (Gates) ve varsa, karşılıklı olan kapıların alışverişiyle oluşan Kanallar (Channels) ve Kanallarla aktifleşen 9 adet Merkez üzerinden haritalandırılarak size özel kişilik genetiğinizi oluşturur ve diğer kadim öğretilerin de yardımıyla asıl olan ”Özü” yorumsuz olarak kişiye sergiler. Bu bir inanış değil; bu bir sistemler bütünüdür. Bu nedenle HUMAN DESIGN okumaları/danışmanlığı bu konuda yetkisi olmayan kişiler tarafından yapıldığında yeterli faydayı sağlamayabilir.

HUMAN DESIGN SİSTEMİ’nin tüm yasal hakları Jovian Archive’a aittir ve sertifikasyon sadece IHDS (International Human Design School) tarafından yürütülmektedir. HUMAN DESIGN ile ilgili her tür çalışmanız için (danışmanlık – eğitim – seminer vs.) bu iki organizasyon tarafından yetkilendirilmiş kişileri tercih etmeniz önerilir.