Kozmik Festival

30 Mayıs – 2 Haziran 2024
Bodrum Karakaya Retreat

29 Şubat’a kadar erken kayıt indirimi 4950 TL  + kdv (Konaklama Hariç)
Katılım için aşağıdaki formu doldurun lütfen
Kayıt olmak için tıklayın

İnziva tadında festival, festival tadında inziva. Kozmik Festival
Kendinizi doğanın kucağına rahatça bırakacağınız, hayatın tüm stresini unutacağınız, bedenen ve ruhen arınacağınız bir festival.

Bu butik festivalin yaratıcısı, vizyoner ismi olan Nurcan ilgin, Kozmik Festival’in kurucusu, farklı kültürleri bir araya getiren renkli İngiliz festival kültürünü Türkiye’ye  taşıyor. Ve bu heyecanı paylaşmak için sizleri de bekliyoruz.

İngiltere.Avrupa ve Turkiye’den  katılan atölye rehberleri ve katılımcılarla bir araya gelerek beden, zihin ve ruh için dönüştürücü ve eğlenceli bir festivale katılmak için hazırlanın.

Bodrum Karakaya Retreat’te, Ege Denizi’ne bakan nefes kesen manzarasıyla size unutulmaz bir festival deneyimi sunuyor.

Beden, Zihin ve Ruh için Holistik  festival olan  Kozmik Festival, bir festivalden daha öte bir sevgi, birlik  akımı  kalplerin açıldığı, ruhların bağlandığı ve bir yaşam yolculuğunun açıldığı bir sığınaktır.

Ffestivalde sizi neler bekliyor:

  • Bodrum’da  Karakaya Retreat’te nefes kesen manzaralarla kendinizi ruhsal atölyelere, otantik dünya müzik konserlerine, aydınlatıcı konuşmalara, düşündürücü tartışmalara ve ruhunuzu uyandıracak içsel deneyimlere birakin.

  • İngiltere’den gelen atölye rehberleri ve katılımcılarla bir araya gelerek beden, zihin ve ruh için dönüştürücüve eglenceli bir festivale katılmak için hazırlanın.

  • Tantra ile kendine yaklas, Kutsal kalp bağlantısı çalisması, Şamanik iyileştirme, Ayurveda’nın bedeninizi ve ruhunuzu iyileştiren gücünü keşfet , İçindeki Ergen ile yüzleş Yaratici  Dans ile baris ,Nefes Ritm  Çemberi, , Osho Dinamik Meditasyonu, Yoga, Trataka göz meditasyonu, Nefes, Access The Bar, Beslenme terapisi ve Kinezyoloji, Bilinçli Flört Atölyesi, Otantik müzik konseri ve daha fazlasi.

  • Zihninizi aydınlatan konuşmalar, düşündüren tartışmalar ve ruhunuzu uyandıracak içine çeken deneyimlerle ufuklarınızı genişletin.

  • İlham verici ve uyandıran, kendine dönmene yardimci olan atölye ve çalışmaları deneyimleyin.

Kozmik Festival'de Neler Bekleniyor?

SPİRİTÜEL REHBERLER  İLE  ATÖLYE

Kozmik Spiritual Festival bünyesinde alanında uzman uluslararası yabancı ve Türk Spiritüel Rehberler  tarafından yapılan atölyelerde kendi ruhani dönüşüm yolculuğunuza, özünüze  yolculuk yapın.  

YEREL VE YABANCI REHBERLER İLE ATÖLYELER

Uluslararası Spiritüel Rehberler tarafından bağış usulu atölye çalışması.
Meditasyon, Taşlarla  Şifa, Dans, Numeroloji, İçsel Çocuk Çalışmaları   deneyimleme şansı bulacağınız   atölyeler.

SPEAKERS’ CORNER

Festival süresi boyunca hepimizin konuşmak, paylaşmak istedikleri olacağına inanıyoruz. Bu sebeple kalbinden geçenleri anlatabileceğin, saygı ve birlik çerçevesinde konuşabileceğin bir mekan yaratmak istedik

AÇIK MİKROFON

Yeteneklerini komünün geri kalanıyla paylaşmak istiyorsan festivalin ilerleyen günlerinde gerçekleşecek olan açık sahnede yer almak için ilk günden adını yazdırmayı unutma! 

MÜZİK

Akşamları  ateş    başında bir araya geleceğiz. Bize en güzel ezgilerini dinletebilmek    için uzaklardan gelen müzisyenlerle şarkı  söyleyip dans edelim! 

STAND

Sen de hissedebilen, kalp gözüyle görebilen biriysen ve yeteneklerini, belki de aşkla ürettiklerini paylaşabileceğin bir topluluğa dahil olmayı arzuluyorsan tam olarak olman gereken yerdesin.

İyi ki geldin! 

UYGULAYICILAR

Katılım İçin Aşağıdaki Formu Doldurun Lütfen