An’da Olmak – Eğitim – Devani Dilek Yıldız

An'da Olmak - Eğitim - Devani Dilek Yıldız Işık

Devani Dilek Yıldız Işık ile An’da Olmak üzerine İstanbul Beykoz’da şahane bir eğitim

Program

İnsanlarla çalışan bir iş yapıyorsanız ya da yapmayı düşünüyorsanız,

Kişisel her tür ilişkinizde,
Yaratıcılığınızı kullandığınız alanlarda,
Hatta yaşamda her an,
Daha kendinizle bağlantılı, daha farkında ve uyanık bir alandan ‘var olma’ durumuna açılmak için…
 
Kendi mevcudiyetimizi bulma ve bir başkası ile etkileşimde iken bile kendimizi kaybetmeden, kendimizle gerçekten hala bağlantıda kalabilmek için…
Meditatif bir mevcudiyeti deneyimlemek için…
Zihnin mekanizmasını, arzuların, yansıtmalarımızın bizi ‘ bu an ‘ gerçekliğinden uzaklaştırıcılığını anlamak için..
Dinleme sanatını öğrenmek için…
Öz farkındalığımızı geliştirmek için..
En yüksek potansiyelimizi yaşamaya giden yolda, hangi dönüşümlere ihtiyaç duyduğumuzu ve şu anda hangi aşamada olduğumuzu anlamak için…
 
Deneyim, teori, egzersizler, pulsation ( biyoenerjetik egzersizler ), paylaşımlar, dans ve rehberli meditasyonlardan oluşan bu eğitsel ve eğlenceli süreç, insanlarla çalışan ya da çalışmayı düşünen  kişiler için  destekleyici ve geliştirici olduğu gibi kişisel  farkındalık için de çok anlamlı ve dönüştürücü bir yapıya sahiptir.
 
Yaşamının her alanında kendi varlığınla daha çok bağlantıda olmaya  ve gerçekte tek sahip olduğun an olan bu An’da olmaya var mısın ? 

Program Akışı

8 Haziran Çarşamba 19:30 online buluşma
Kamp Tarihi:  10-12 Haziran Cuma – Cumartesi – Pazar 10:00 – 18:30
Kamp yeri : Beykoz-İstanbul

 

Ücret : 3 gün eğitim ücreti toplam 2800 TL

Ödeme Şekli : Nakit 2800 TL – Kredi kartına taksitle 3304 TL

Nakit ödemek için info@istanbulhealingacademy.com veya 0530 252 9575 telefon/Whatsapp numarasından hesap numarası isteyiniz.

An'da Olmak - Eğitim

Ücrete dahil olanlar

  • 3 gün çalışma
  • 3 gün eğitim ücreti toplam 2800 TL
  • Kredi kartına taksitle 3 günlük eğitim ücreti 3.304 TL
Kredi kartı ile ödeme yapmak için tıklayınız

DEVANİ DİLEK YILDIZ

Devani bir sannyasin ismi ve Sannyas hayatın gerçeğini, kendi özünü bulmak için çıkılan içsel yolculuk demek. Devani kendi gerçeğini bulmaya ve kendi yaralarını sarmaya tutkuyla bağlı ve çok uzun yıllardır yolda olan bir yolcu. Daha farkındalıklı, daha sevgi, şefkat ve kabulun olduğu bir yeri tutkuyla arayan ve deneyimleyen ve paylaştıkça daha çok öğrenen bir yolcu.

18 yıldır Svagito’yla devam eden yolculuğunun ilk 8 yılının neredeyse çoğunu, dünyanın her yerine onunla birlikte seyahat ederek Aile Dizimi, Danışmanlığın Zen Yolu, Travma, Pulsation gibi terapistlik eğitimlerinde baş asistanlık yaparak geçirmiştir. Son 10 yıldır Svagito’nun Aile Dizimi Uzmanlığı ve İnsanlarla Çalışmak eğitimlerinde onunla birlikte eğitmen olarak çalışmaktadır.

Learning Love Enstitüsü’nün kurucuları olan Krishnananda & Amana’nın yetiştirdiği Türkiye’deki sertifikalı tek Learning Love Eğitmenidir ve uzun yıllardır onların yurt dışı eğitimlerinde terapist eğitmen olarak çalışmaktadır. Terapi dünyasında aile diziminin kurucusu olarak büyük bir çığır açan Bert Hellinger’den uzun süreli ileri düzey eğitimler alma ve kendisi ile uzun yıllar çalışma şansına sahip olmuştur. Pulsation / Bioenerjetik uygulayıcısı olmak için İtalya’da 3 yıllık bir eğitim ve proseslerden geçmiştir. Dr. Peter Levine’in, Somatic Experience Practitioner, Travma terapisi konusundaki 3 yıllık eğitimini de Almanya’da tamamlamıştır.

1998 yılından beri insanlarla çalışan Devani Dilek Yıldız, meditasyonun öneminin anlaşılması için 2008 yılında, Türkiye’de Meditasyona Davet hareketini başlatmış ve zaman buldukça meditasyon ile ilgili eğitimler de vermiştir.  Çeşitli alanlarda verdiği eğitimler ve seminerler, grup çalışmaları liderliği ve süpervizyonların yanı sıra Türkiye ve diğer ülkelerde bireysel ve çift seansları da veren Devani aynı zamanda Finlandiya’da Dünyanın en iyi Eğitim Uygulamaları alanında ilk 3’e seçilen, ParkTarabya Anaokulu’nun da kurucu ortağıdır ve 21 yıl boyunca danışmanlığını yapmıştır.

Devani için tüm yöntemlerin ötesinde şefkatli, meditatif ve farkındalıklı bir alanla yaklaşmak önceliklidir.