Zeynep Sevil Güven ile Derin Dengeleme Sistemik Dizim

Zeynep Sevil Güven ile Sistemik Dizim

Tarih : ERTELENDİ – Haziran ayı için yeni tarihler duyurulacaktır.
Ücretler :
Dizim açılımı : 3000 TL + KDV
Temsilci : 750 TL + KDV (1 veya 2 gün katılım ücreti aynı)

ZSG Derin Dengeleme ve Epigenetik Alan Dizimlemesi...

Doğrudan Bert Hellinger’den eğitim aldığı dönemde “madem sistemi diziyoruz DNA’nın durumunu görmeye niyet etsek ne olur” sorusuyla başlayan yeni nesil dizimleme tekniği.

Ailemdeki görülmemişi göreyim, bana düşen kısmını DNA boyutunda dizeyim, bunu da en az emek ve zamanla en kolay şekilde ve neşeyle yapayım sonrasında kendime yeni konular seçerim diyenler için. Bu yeni nesil dizimlemede neler oluyor, neler bekleyebilirsiniz?

İlk çalışmada sadece:

− Bu DNA zincirine neden ortak oldum?
− Bu aileden ne yükler aldım?
− Bu aileye neden geldim?
− Bu DNA içindeki hangi tamamlanmamış hikayeye ortak oldum?
− Bunları tam olarak görüp onurlandırırsam hayatıma katkısı ne olur; sorularına hızlı, kolay ve kapsamlı yanıt bulabilirsiniz.

Sonrası ise aklınıza gelebilecek her konuda DNA’nızdan payınıza düşene bakabilmeniz ve böylece hayatın her alanında “neden ben, ben nasıl değiştirebilirim, bana olan bu olumsuz şeyi nasıl hayatıma katkı olacak bir şeye dönüştürebilirim” soruları sorabilir ve altındaki gizli veriye ulaşabilirsiniz.

Kısa zamanda doğrudan konunun merkezine inen, an emekle çok sonuç sağlayan çalışmalarımıza bekleriz 🙂

Zeynep Sevil Güven Kimdir?

Zeynep Sevil Güven, diğer adıyla ZASGE, 1996 yılında İsrail Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Yüksek Okulu’nda başladığı şifacılık eğitimiyle ilk adımı attığı şifacılık yolculuğunda, şifacı, eğitmen ve aile dizimlemesi danışmanı olarak yolculuk etmiştir. Bir yandan da kendi sistemlerini oluşturup şifacılık ve danışmanlığın yanı sıra pek çok da eğitim vermiştir.

Başlıca, ACMOS, Master Sha ve Ekibi ile bir çok eğitim, Bert Hellinger ve Marie Sophie Hellinger ile Sistemsel Dizimleme, Dr Hew Len ile Ho’oponopono ve Finansal Ho’oponopono ve daha bir çok dünyaca ünlü eğitmenle şifa ile ilgili pek çok alan ve sistemde eğitimler almıştır.

Yolculukta fark ettiği doğal şifacılık yeteneğiyle edindiği bilgileri harmanlayarak ZSG Sinerjik Şifa adını verdiği bir sistemle bireysel şifacılık ve ZSG Derin Dengeleme ile DNA Dizimi eğitmenliğine yönelmiştir.

2001 Yılında Beş Element isimli bir de kitabı yaynılanmış olup, www.derki.com adresinde bir çok yazısı yayınlanmış, kendi Youtube Kanalı’nı kurmuştur. Dsaha sonra, www.zasgemedya.com isimi sitesinde de hem yazıları hem Youtube videoları bir araya getirilmiştir.