Sistemik Dizim – Ayşegül Özkahraman

Sistemik Dizim - Ayşegül Özkaraman

Ayşegül Özkaraman ile Benden Bana Sistemik Dizim  – İstanbul
18-19-20 Kasım Cuma – Cumartesi – Pazar

Benden Bana Sistemik Dizim

Hayatınızdaki süregelen davranış kalıplarından özgürleşerek, kendi yaşam amacınızı keşfetmek ve Atalarla olan bağlarınızı fark edip onurlandırmak için katılabileceğiniz bir çalışmadır.

AİLE DİZİMİ HAKKINDA
Bireyi aile bütününün bir parçası olarak algılayan Aile Dizimi, yaşamı daha akıcı, kolay ve tatmin edici bir deneyim olarak yaşamamızı engelleyen kalıplar, travmalar, sevdiklerimiz adına bilinçsizce yüklendiğimiz duygular ve en çok da bilincimizin dışında tutmaya çalıştığımız ancak varlıklarını bilinçaltımızda sürdürmeye devam eden aile sistemimize ait parçalarla yüzleşmemizi sağlayan etkili bir yöntemdir. Bazen bu yüzleşme bizi sınırlayanın dönüşmesi için yeterli olur. Bazen ise bu yüzleşme sınırlarımızı kabul etmekten başka bir seçeneğimizin olmadığını görmemizi sağlayarak günümüzün popüler ‘her şeye muktedir, özgür birey’ yanılsamasından çıkıp yaşama karşı daha alçak gönüllü bir duruş kazanmamıza yardımcı olur. Belki de Aile Diziminin batı anlayışına kattığı en büyük değer, esas özgürleştirici olanın sınırlarımızı kabul ederek yaşamak olduğudur.

Kimler Faydalanır?
Kronik rahatsızlıklar, bilincinde olmanıza rağmen değiştiremediğiniz zararlı davranış kalıpları, dış etkilerle orantısız olarak yaşanan şiddetli duygular, korkular, anlamsız yere yaşamınızı kısıtlayan alışkanlıklar gibi yaşamınızın kalitesini etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Aile Dizimi çalışması size yardımcı olabilir.

Aile Dizimi Grup Tarihleri:

18-19-20 Kasım 
Cuma -Cumartesi – Pazar

0530 252 9575 – info@istanbulhealingacademy.com

Ücretler

3 güne katılım zorunlu değildir. İsteyen istediği güne katılabilir.
Dizim açma ücreti 2250 TL
Temsilci ücreti 450 TL 

0530 252 9575 – info@istanbulhealingacademy.com

AYŞEGÜL ÖZKARAMAN

Ayşegül Özkaraman 1976 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Ana Bilim Dalı mezunu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Müzecilik Yüksek Lisansı yaptı. Uzun seneler antikacılık yaptıktan sonra tekstil sektöründe Arzu Kaprol’le çalışmaya başladı. Boyner Grubunda Network ve Fabrika markalarının satış koordinatörlüğünü yaptı.

Profesyonel hayatına ara verip, kişisel gelişimine yoğunlaşarak bu yolda diğer insanlara da dokunmaya karar verdi. Yıllardır Hindistan’a yaptığı seyahatlerle Sri Prem Baba’nın öğretisini takip etmektedir.

4 yıldır Feride Gürsoy ile beraber çalışmalar yürütmektedir. Kendini arama yolculuğunda, insanlara yararlı olmak için aldığı sayısız eğitimle eğitimci kimliğini kazandı. Erkan Kahraman’dan Astroloji Eğitimlerine devam etmektedir.

Bireysel ve Grup seanslarını Bodrum, İzmir, Ankara, Adana ve İstanbul’da gerçekleştirmektedir.