Rave ABC – Human Design

Rave ABC - Human Design

Rave ABC’ kursu, Human Design – İnsan Tasarımı Sisteminde profesyonel olarak ilerlemek isteyen herkesin ihtiyaç duyduğu ‘Genel Eğitim  olarak adlandırılan modülden ikincisidir.

Rave ABC programında katılımcı, Maya mekaniğindeki en temel üç anahtarı analiz etmede edindiği ustalığa dayalı olarak herhangi bir Rave Grafiğinin bireysel baskısını çözmeyi öğrenir.

Rave ABC, İnsan Tasarımı alanındaki tüm kursların en teknik dersidir.
Çünkü Rave Vücut Grafiği’ni oluşturan farklı öğeler için tüm adları ve ana notları ve insan yaşamında fark yaratan hemen hemen her şeyi kapsar.

Bu kursa katılım, dünyaya tamamen yeni bir bakış açısını garanti eder; özellikle de başkalarıyla kurduğumuz kişisel ilişkilerin merceğinden bakıldığında. Bu düzeyde sizin için fark yaratanların tasarımınızı anlamak, gerçek potansiyelinizi keşfetmeye yönlendirecektir.

Alokanand Diaz’a bu büyülü yolculukta katılın. Kendinizde, hayatınızda ve doğanızda bulunan güzelliğinizi keşfetmeye hazır mısınız?

Rave ABC eğitimi her hafta önce dersi kayıtlardan izleyerek, daha sonra Alokanand Diaz ile haftalık zoom üzerinden online canlı derslerle devam edecektir.

Başlangıç tarihi 30 Mart 2022
Kayıt olduğunuz anda ders videolarını izlemeye başlayabilirsiniz. Alokanand ile 30 Mart haftasından itibaren 7 hafta boyunca her hafta bir dersimiz olacak.

Ücret: 650 Euro

Rave ABC - Human Design

Alokanand Diaz
10
280 TL
+KDV
  • Nakit ödeme 10.280 TL
  • Kayıtlı video dersler
  • Alokanand Diaz ile canlı dersler
  • Maya Akademi Ceyda Latraous moderatörlüğünde
  • Türkçe simultane çeviri

Rave ABC - Human Design

Alokanand Diaz
650 +KDV
  • Nakit ödeme 650 euro
  • Kayıtlı video dersler
  • Alokanand Diaz ile canlı dersler
  • Maya Akademi Ceyda Latraous moderatörlüğünde
  • Türkçe simultane çeviri

ALOKANAND DÍAZ 1993’TEN BERİ HUMAN DESIGN UYGULAYICISI

HER ŞEY NEREDE BAŞLADI?
İbiza, HUMAN DESIGN – İnsan Tasarımının doğduğu yerdir.

Yolculukların başladığı, insanların homojenleştirilmiş standartlarından ‘farklı’ bir yaşam sürme olasılığıyla pek çok kişiyi  cezbeden bir yer.

Bir çıkış yolu aramak ve hayatın sadece hayatta kalmaktan başka bir amacı yokmuş gibi göründüğü korkularımı aşmak için 25 yıl önce adaya geldiğimde, bu ‘yeni’ yaşamın egzotikliğinin tadını çıkaran biriydim başlarda. Böyle bir yerde olmanın hayatıma getirdiği yaşam tarzı, bu büyülü adanın sunduğu şeylerin daha derin katmanlarına karşı yıllarca kör kalmama sebep oldu.

Daha sonra buranın, bireylerin uzun zamandır başkalarıyla değil kendileriyle uyum içinde yaşamayı öğrenmeye çalıştıkları bir yer olduğunu ve günlük pratiklerinde hiçbir guru, hiçbir ustanın hiçbir yerde öğretmediği şeyleri keşfettiklerini gördüm. İbiza gibi bir yerde bile insanların benzersiz olmaktan korkabileceğini keşfettim.

Çünkü benzersiz olmak göreceli bir şey değildir. Bu bir mutlak. Ancak, mutlak benzersizliğin gerçek formunuz aracılığıyla nasıl işlediğini bilmiyorsanız, o zaman size kalan tek şey kendinizi başkalarıyla karşılaştırmaktır.  Sizde benzersiz olanı nasıl onurlandırabileceğinizi bilmiyorsanız, başka hiç kimse asla bilemez.

Human Design, her birey için öğrenecekleri mekanik tuşlarla günlük yaşamlarında deneyip pratik yaptıkları sürece, kendilerinde benzersiz olan her şeyin doğasına göre hayatlarını şekillendirmelerine olanak sağlayacak eksiksiz bir araç seti sunar. Tasarım ile süreç.

İnsan Tasarımı inananç sistemi değildir. Bireysel potansiyelleri ile deneye katılmaya hazır olanlar içindir. Tamamen mantıksal bir sistem olarak, meşru olarak ‘Farklılaşma Bilimi’ olarak adlandırılır.

RA URU HU
ALOKANAND’IN 1993’TEN 2011’E KADAR TEK ÖĞRETMENİ

RaUruHu ile karşılaşmam, yetişkin hayatımda başıma gelen en önemli şey. Hem şok edici mesajlarıyla hem de bunu kendi yaşamında, örneğiyle eşsiz bir şekilde iletmesiyle ruhumda bıraktığı etkiyi anlatmaya kelimeler yetmez.

Kendi öznelliğimde kaybolmuşken, RaUruHu başkalarına öğrettiği şeyleri kendi yaşamı içinde de uyguladığını gördüğüm sürekli kararlılık, şaşırtıcı bir şekilde uyanış ve canlandırıcı bir deneyim ile bana sundu. Güvensiz bilincim her zaman kafamın karıştığı şüpheler ve kafa karışıklığı tarafından boğulmuş hissederdi ancak  Human Design ile  teorik bir mutlaklıkla karşı karşıya kaldı.

Bana kendi zihnimi özgürleştirme ve kişiliğimi formumla uyumlu hale getirmeme izin veren araçları verdi. Hayatım için bir yol sağlayarak, beni muazzam zihinsel baskı altına sokan şüphe ve kafa karışıklığının başkaları için ilham olarak akan bir yakıt haline geldiği bir yol sağladı.

Çevirmen Serpil Ata

İngilizce ve İspanyolca dillerinde şifa teknikleri, enerji çalışmaları, Aile Dizimi, Travma, Konstelasyon çalışmaları, Regresyon, Human Design ve Recall Healing gibi konularda Türkiye’de çalışmalarını sunan çoğu yabancı eğitmen ve terapistin çevirmenliğini yapmıştır. 

Ayrıca Aile Dizimi, Sistemik Konstelasyonlar, İş-Organizasyon Konstelasyonları alanlarında eğitimli bir uygulayıcıdır. ISCA Uluslararası Sistemik Konstelasyonlar Birliği’nin Türkiye temsilcilerindendir. Nişantaşı Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermekte olup halen tez aşamasında olan bir doktora öğrencisidir. Daha fazla bilgi için www.serpilata.com

Koordinatör : Ceyda Tekimay Latrous 
Human Design Sistemi Sertifikalı Profesyonel (IHDS) ceydaihd

Ceyda Tekimay Latrous
2/4 Dalak Otoriteli Enerji Projektörü

Maya Akademi Kişisel Gelişim Hizmetleri’nin kurucusu ve yöneticisi olan Ceyda Latrous, Ekonometri üzerine lisans yapsada, yaratıcılık yönünü sergileyebileceği reklam sektöründe şirket açarak Proje Yöneticiliği ve Reklam Yazarlığı yaptı ve Müjdat Gezen Sanat Okulu Actor Studio’yu tamamlayıp ve tiyatro/televizyon alanlarında bir süre profesyonel oyuncu olarak çalışmıştır. Ayrıca senaryo yazarlığı ve kısa metraj film çalışmaları yapan Latrous, İsviçre’de yüksek lisans eğitimine gittiği zamanda ve Tayland, Singapur’da yaşadığı on senelik dönemde birçok spiritüel eğitim (I-Ching, Reiki, Deeksha, Mindfulness, NLP) almıştır. 

 

2013 yılında başladığı “Uluslararası Human Design Okulu” bünyesinde eğitimlerini tamamlayarak IHDS sertifikalı, uluslararası “Human Design Rehberi” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı okulda, Human Design iş modülü olan “BG5 İş Kariyer Analizi” eğitimini de tamamlamıştır. Human Design Çocuk Gelişim Analiz Uzmanlığı’nı tamamlayıp ve halen  Human Design PTL – Professionel Training Level- Profesyonel Analiz Eğitimi üzerine eğitimlerine devam etmektedir. Ceyda Tekimay Latrous aynı zamanda Holoterapi Nefes Terapisi ve Yetişkin & Çocuk Nefes Teknikleri üzerine de eğitim almış ve bu alanlarda da çalışmalarına devam etmektedir.